Teisipäev, 21 November 2023 21:16

Meie kooli õpilased osalesid inimeseõpetuse e-viktoriinil „Suudlev Tartu“ Esile tõstetud

13.–19. novembril toimus veebikeskkonnas viktoriinid.ee seksuaalhariduse teemaline inimeseõpetuse e-viktoriin „Suudlev Tartu“, mida korraldas Tartu Ülikooli teaduskool.
Võistelda sai kolmes vanuserühmas: 5.–6., 7.–9. ja 10.–12. klass.
Ülesandeid leidus nii inimeseõpetuse kooliprogrammist, seksuaaltervisest, aga ka noorte igapäevastest suhetest ja situatsioonidest. Küsimused olid koostatud Inimeseõpetuse Ühingu poolt, lisaks oli konsulteeritud ka erinevate teiste valdkonna ekspertidega.
Koeru keskkoolist osalesid viktoriinil mõni 6.klassi õpilane, mõlema 8.klassi õpilased ning 11. Ja 12.klassi õpilased.
Üldse oli osalejaid üle 4000 noore erinevatest koolidest.
Parima tulemuse said 12. klassist Karlis Kool ja Joonas Pappel, kes jäid oma vanuserühmas 23-ks.
8.klassist oli parim Lilian Perlin, kes jäi oma vanuserühmas 85-ks.
Täname kõiki osalejaid.
Õpetajad Aili Alatsei ja Malle Hermanson