P, 01 August
Koeru Keskkool Paide tee 16/18 Koeru 73001, Järva vald, Järvamaa
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee

Koolinoorsootöö on koolis teostatav noorsootöö, mis toetab kooli õppekava eesmärkide saavutamist, põhineb tunnivälisel tegevusel ning seda korraldavad kooli huvijuht ehk koolinoorsootöötaja, kooli õpilasesindus, ringijuhid.

Koeru Keskkooli koolinoorsootöö keskendub mitteformaalsele õppele. Koolinoorsootööd  koordineerib huvijuht Kirsika Ilmjärv.

Huvitegevus õppeaastal 2020/2021

Ringijuht Liana Kullasepp

• 5.-9. klass esmaspäeviti kell 14.15-15.00 ja reedeti kell 13.20-14.05
1.-2. KLASSI RAHVATANTSURÜHM
Ringijuht Kerli Sirila See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  •  kolmapäeviti kell 13.30-14.30 Koeru Kultuurimajas
3.-4. KLASSI RAHVATANTSURÜHM
  •  kolmapäeviti kell 14.30-15.30 Koeru Kultuurimajas
5.-6. KLASSI RAHVATANTSURÜHM VÄÄNIKUD
  • esmaspäeviti kell 15.15-16.15 ja kolmapäeviti kell 15.30-16.30 Koeru Kultuurimajas
NEIDUDERÜHM VINDIGA
  •  esmaspäeviti kell 16.15-17.15 Aruküla mõisa saalis ja kolmapäeviti kell 16.30-17.30 Koeru Kultuurimajas
7.-9. klassi RAHVATANTSURÜHM VÄLEJALAD
Ringijuht Teele Üprus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ROBOOTIKA
Ringijuht Leelo Ambos