T, 06 Detsember
Koeru Keskkool Paide tee 16/18 Koeru 73001, Järva vald, Järvamaa
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee

 

Õpetaja

Konslutatsiooni aeg

Kabinet

1

Aan, Toomas

neljapäeval kell 8.00 või kokkuleppel

võimla

2

Adelbert, Raili

esmaspäeval kell 14.15 või kokkuleppel

ruum 206

3

Alatsei, Aili

neljapäeval kell 8.00 või kokkuleppel

inimeseõpetuse klassis

4

Ambos, Leelo

teisipäeval kell 15.00 või kokkuleppel

ruum 222

5

Aule, Reet

neljapäeval kell 8.00 või kokkuleppel

ruum 309

6

Eha, Pille

teisipäeval kell 14.15 või kokkuleppel

noortetuba

7

Eslas, Piret

teisipäeval 13.20 või kokkuleppel

mõis

8

Grauberg, Tõnu

kolmapäeval 14.15 või reedel 13.20

töökoda ja füüsika-keemia

9

Grünmann, Eve

esmaspäeval 13. 20 või kokkuleppel

valitsejamaja

10

Hordo, Triinu

teisipäeval kell 14:10 või kokkuleppel

ruum 236

11

Ilves, Merike

esmaspäeval kell 13.20 või kokkuleppel

kunstiklass

12

Johanson, Raido

kolmapäeval kell 15:00 või kokkuleppel.

autoõpetus

13

Järva, Tuuli

teisipäeval kell 12.25 või kokkuleppel

mõis

14

Kalda, Tiit

kolmapäeval kell 8.00 või kokkuleppel

autoõpetus

15

Kellner, Mariana

neljapäeval kell 12.25

mõis

16

Kustavus, Keio

kolmapäeval kell 15.00 või kokkuleppel

ruum 304

17

Künnapuu, Priidu

teisipäeval kell 7.45 või kokkuleppel

ruum 310

18

Muhk, Anne

reedel kell 13.10 või kokkuleppel

mõis

19

Nagla, Marika

teisipäeval kell 14.15 või kokkuleppel

ruum 203

20

Pihlak, Anne-Ly

neljapäeval kell 14.15 või kokkuleppel

võimla

21

Põldoja, Tiina

kolmapäeval kell 7.45 või kokkuleppel

ruum 307

22

Põldver, Kerle

neljapäeval kell 8:00 või kokkuleppel

ruum 236

23

Pällo, Külli

neljapäeval 13.20 või kokkuleppel

mõis

24

Pärtel, Siret

teisipäeval kell 7.45 või kokkuleppel

ruum 209

25

Reinla, Ene

teisipäeval kell 14.15 või kokkuleppel

autoõpetus

26

Rääk, Ilme

esmaspäeval kell 7.45 või kokkuleppel

ruum 303

27

Salumäe, Ülle

esmaspäeval kell 14.30

raamatukogu

28

Selge, Sven

neljapäeval kell 15.50 või kokkuleppel

ruum 304

29

Sirila, Marko

esmaspäeval kell 15.05

ruum 233

30

Teppan, Lily

esmaspäeval kell 14.15

mõis

31

Tippi, Tiia

teisipäev 7.45 või 14.10 või kokkuleppel

ruum 208

32

Tiushko, Tetiana

neljapäeval kell 12.25 või kokkuleppel

ruum 316

33

Uljas, Tiiu

reedel kell 7.45 või kokkuleppel

ruum 207

34

Varik, Merike

esmaspäeval alates kell 7.45 või kokkuleppel

ruum 306

35

Välb, Helina

esmaspäeval kell 14.15 või kokkulepppel

ruum 207

36

Õunapuu, Rita

teisipäeval ja neljapäeval 13.20 ja kokkuleppel

mõis, kaminaklass