Kolmapäev, 29 Jaanuar 2020 12:10

Robootikaringi noored osalevad FIRST LEGO league Pandivere voorus

2020 aasta jaanuari ja veebruarikuu on täis põnevaid lahinguid FIRST LEGO League Linnalooja eelvoorudes. Linnalooja hooajal tuleb meeskondadel uurida probleeme, mis on seotud neid ümbritseva avaliku ruumiga. Olgu selleks siis transport, lagunevad majad, parkimiskohtade puudus või bussipaviljonide suurus. Eelvoorudesse on registreerunud rekordarv meeskondi – Eesti peale kokku 177.
Teiste seas osaleb ka Koeru Keskkooli 15-liikmeline meeskond juba 1. veebruaril Rakke Koolis toimuvas Pandivere eelvoorus.
Meie noori juhendab Lia Peets.

FIRST LEGO League 2019/20 Linnalooja hooaega toetab Europa Liit Euroopa Regionaalarengu Fond läbi Teeme+ projekti, Haridus- ja Teadusministeerium, Tartu Ülikooli Teaduskool, Corny müslibatoonid ja RoboMiku veebipood.