Pühapäev, 06 Oktoober 2024 16:38

Sporditulemusi

Järvamaa koolide karikavõistlustel jalgpallis (7.-9. klass) selgusid võitjad ülitihedas konkurentsis. Koeru, Paide HHPK ja Järva-Jaani poisid kogusid kõik neli võitu ja ühe kaotuse. Paremusjärjestuse selgitamisel arvestati omavaheliste mängude väravate vahet. See näitaja oli parim Koeru võistkonnal ja seega meile ka võidukarikas. Koeru meeskonnas (pildil esimeses reas) mängisid: Andre Toomi, Karl Kirsimets, Kris Kleitsmann, Kyrylo Bilous, Hugo Pajula, Oliver Pruual, Richard Hallik ja Arthur Hallik. Turniiri parima mängija auhind omistati Koeru väravavahile Andre Toomile. Ründajatest oli sel turniiril parim päev Kris Kleitsmannil, kes lõi mitmeid väga olulisi väravaid.

Järvamaa koolide Sügiskross toimus Aravete suusaradadel. Võidu tõi Koeru vanema grupi 500 m jooksus Triinu Liis Arendi. Tugeva jooksu tegid ka oma vanusegrupis kaheksa kiirema hulka jõudnud Marii Hanna Ilves, Saara Kustavus, Marieta Pettai, Joosep Teearu ja Maksym Petrenko.

Veel selles kategoorias: « Kergejõustikutulemusi