Teisipäev, 05 Aprill 2022 08:17

Vilistlane! Tule tunde andma! Esile tõstetud

Hea vilistlane!

Käesoleval aastal tähistab Koeru Keskkool 45. sünnipäeva ja Koeru hariduselu 295. aastapäeva.
Kool tähistab koos Koeru Muusikakooliga ühist sünnipäeva nädalat 18.-22. aprillil. Mõlemas koolis toimub neljapäeval, 21. aprillil selline päev, kui koolitunde annavad meie koolide vilistlased.

Päris elus lahendavad inimesed igapäevaselt erinevaid probleeme, mitte ei tegele asjadega õppeainete põhiselt. Sina, vilistlasena ja oma oma ala tegijana, saab näidata, seoseid õppimise ja tulevikuvõimaluste vahel.
Tule pajata lugusid elust enesest, kindlasti  mõjuvad need inspireerivalt ja väärtuslikult. Noored samastuvad nendega ja leiavad motivatsiooni koolipingis edasi pürgida.
Kui Sinul oleks võimalik tulla meie kooli tagasi, üheks päevaks ja asendada õpetajat siis anna soovist märku esimesel võimalusel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (päeva pikkus sõltub asendatava õpetaja ainetundidest). Meil on juba väga vahvaid kokkuleppeid vilistlastega, tule kampa!