Teisipäev, 08 Märts 2022 08:30

Täna tähistame "Koolinoorte teatripäeva" Esile tõstetud

Märts on teatrikuu ning Paide Teatriga koostöös toimuva meie koolis täna kaks töötuba. Külla tuleb Eesti Draamateater.
? Kell 11.25-13.00 toimuvad töötoad: 10. klassile "Sketšide kirjutamine" töötuba (läbi viib dramaturg Mehis Pihla) ja
11. klassile töötuba "Ettevalmistus avalikuks esinemiseks" (läbi viib näitleja Helena Lotman).?
Sündmuse on ellu kutsunud Eesti Etendusasutuste Liit (EETEAL). See toob ühel päeval aastas kokku Eesti tuntud teatrid, et ühe maakonna õpilastele pakkuda erinevaid võimalusi teatrite tegemistega tutvuda, sh õppida tundma erinevaid töövaldkondi teatris. Päeva jooksul toimuvad maakonnas erinevad teatri töötoad ja etendused. 2022. märtsis toimub "Koolinoorte teatripäev" juba seitsmendat korda. Osalevatele kooligruppidele on teatripäeva programmis osalemine tasuta - üritus toimub EETEALi ja heategevusfond Aitan Lapsi toel.
Viimati muudetud Reede, 11 Märts 2022 10:25