K, 27 Oktoober
Koeru Keskkool Paide tee 16/18 Koeru 73001, Järva vald, Järvamaa
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee
‼️TÄHELEPANU‼️ Kuna COVID-19 viirus on hakanud kogukonnas laialdaselt levima, tehti otsus, et meie kool läheb 1.-5. veebruarini 2021 distantsõppele. Õppetöö toimub meie kooli distantsõppe põhimõtete alusel. Õpilaste ja vanemate soovil pikendasime tööde esitamise kellaaega, mis on nüüd kell 17.00. Vajadusel laenutatakse õpilasele koolist tahvelarvuti (pöörduda direktori, õppejuhi või klassijuhataja poole). Laenutatud seadmed tuleb tagastada distantsõppe lõppemisel. Kõikide huvi- ja spordiringide tegevus on peatatud. Viiruse leviku piiramiseks palume oma tegevused ja kontaktid hoolikalt läbi mõelda.
Kuupäev: 09.01.2018
Meediakanal: Järva Teataja
Tutvustus: Eelmise aasta lõpul kuulutas Koeru keskkool, et otsib uut direktorit. Eelmine juht, õppeaasta alguses tööle asunud Pille Alonov, sai selles ametis olla vaid neli kuud. Järva Teataja järelepärimise peale, mis oli tema ametist lahkumise põhjus, vastas Alonov napilt, et lahkub omal soovil ja rohkem teavet sellel teemal jagada ei soovi.
Link: https://jarvateataja.postimees.ee/4368213/koeru-kooli-tahab-juhtida-neli-inimest
Pilt:
Kuupäev: 08.02.2018
Meediakanal: Järva Teataja
Tutvustus: Eelmise aasta detsembris kuulutas Järva vallavalitsus välja konkursi Koeru keskkooli direktori koha täitmiseks.
Link: https://jarvateataja.postimees.ee/4402417/koeru-keskkoolile-jai-juht-leidmata
Pilt:
Kuupäev: 16.01.2018
Meediakanal: Järva Teataja
Tutvustus: Koeru keskkooli õpilas­esinduse liikmed Hannes Linno, Hedi Aimsalu, Angela Randmaa, Lisette Heil ja Ketrin Päri on hakkamist täis. Kui heategevuslikul koorikontserdil õnnestub arvestatav summa koguda, saab kevadel räämas trepikoja remondiga alustada.
Link: https://jarvateataja.postimees.ee/4410425/koeru-noored-koguvad-lauluga-remondiraha
Pilt: