Koeru Keskkool Paide tee 16/18 Koeru 73001, Järva vald, Järvamaa
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee
Teisipäev, 18 Oktoober 2022 18:54

Tulemusi jooksuradadelt

Kooli võistkond (pildil) osales Järvamaa koolide sügisesel jooksukrossil Aravetel. Meie parimad olid Brent Bürkland, kes võitis U20 vanuseklassis 1000 m jooksu (4.11,0) ja Arthur Hallik, kes oli U12 500 m jooksus teine (2.07,4). Head kohad esikuuikus jooksid välja ka Anri-Meiko Kurema, Timor Arusaar ja Kairo Kool.

Kädi Krebsbach osales Järvamaa järvede jooksusarjas. Kõik etapid, kus Kädi osales, lõpetas ta oma vanusegrupis esimesena ja saavutas kokkuvõttes ülekaaluka üldvõidu. Hästi õnnestus Kädil ka Paide-Türi rahvajooksu raames toimunud Türi Linnajooks. Seal võitis ta tugevas konkurentsis U16 vanuseklassi 5 km jooksus 3. koha (22.47,6).

Jooksuhooaeg lõppes kooli meistrivõistlustega murdmaajooksus. Jooksud toimusid Aruküla pargis ja klassirühmade kiireimad olid Roos Orle, Hugo Leps, Marii Hanna Ilves, Daniel Suun, Frida Valk, Arthur Hallik, Kädi Krebsbach, Oskar Pakkonen, Kärolin Luiker ja Raino Kanne. Allpool on lisatud fail klassirühmade 10 parema tulemustega.
Viimati muudetud Teisipäev, 18 Oktoober 2022 21:36