N, 12 Detsember
Koeru Keskkool Paide tee 16/18 Koeru 73001, Järva vald, Järvamaa
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee

ÕPETAJATE VASTUVÕTUAEGADE GRAAFIK 2019/2020                                

 

Õpetaja

Konslutatsiooni aeg

Kabinet

1

Aan, Toomas

esmaspäeval 14.10 või kokkuleppel

keh. kasv. kabinet

2

Alatsei, Aili

neljapäeval 8.00 või 14.10 või kokkuleppel

noortetuba

3

Aule, Reet

teisipäeval kell 8.00 või kokkuleppel

valitsejamaja

4

Eha, Pille

neljapäeval 8.00 või kokkuleppel

mõis

5

Eslas, Piret

kolmapäeval 15.00 või kokkuleppel

noortetuba/käsitöö

6

Grauberg, Tõnu

kolmapäeval 14.15 - 15.30

tehnoloogiaõpetus

7

Grünmann, Eve

reedel kell 13.20 või teisipäeval 12.25

mõis

8

Johanson, Raido

neljapäeval kell 15:00 ja kokkuleppel

ajalugu/autoõpetus

9

Kalda, Tiit

kokkuleppel

noortetuba

10

Kullasepp, Liana

esmaspäeval kell 13.15 või kokkuleppel

valitsejamaja muusika

11

Kustavus, Keio

kolmapäeval kell 13.10 või kokkuleppel

valitsejamaja

12

Künnapuu, Priidu

kolmapäeval kell 7.45 või kokkuleppel

mõis

13

Muhk, Anne

kolmapäeval 12.25, neljapäeval 14.15

mõis

14

Mänd, Maarja

teisipäeval kell 12.25 või kokkuleppel

väikeklass

15

Nagla, Marika

kolmapäeval kell 14.15 või kokkuleppel

juhiabi

16

Newsome, Marliis

reedel kell 14.10 või kokkuleppel

valitsejamaja

17

Pihlak, Anne-Ly

kokkuleppel

keh. kasv. kabinet

18

Põldoja, Tiina

neljapäeval kell 7.45 või kokkuleppel

valitsejamaja

19

Põldver, Kerle

teisipäeval kell 13.20 või kokkuleppel

mõis

20

Pällo, Külli

neljapäeval kell 13.20 või kokkuleppel

mõis

21

Pärtel, Siret

teisipäeval kell 7.45 või kokkuleppel

väikeklass

22

Rääk, Ilme

reedel 14.15 - 15.00 või kokkuleppel

inglise keel

23

Saar, Reet

kokkuleppel

administraator

24

Salumäe, Ülle

kolmapäeval kell 14.15 või kokkuleppel

raamatukogu

25

Sirila, Marko

kolmapäeval 15.05 või kokkuleppel

arvutiklass

26

Taal, Ave

teisipäeval kell 14.20 või kolmapäeval 13.20

mõis

27

Tamm, Raili

reedel kell 8.00 või kokkuleppel

noortetuba

28

Tippi, Tiia

iga päev kell 7.45 või kokkuleppel

muusikaklass

29

Uljas, Tiiu

reedel kell 8.00 või kokkuleppel

ajalugu/autoõpetus

30

Varik, Merike

esmaspäeval 7.45 või kokkuleppel

valitsejamaja

31

Volter-Kilk, Aive

esmaspäeval kell 13.20 või kokkuleppel

sotsiaalpedagoogi kabinet

32

Õunapuu, Rita

kolmapäeval kell  13.20

mõis