Koeru Keskkool - Kuupäeva järgi filtreeritud kirjed: Mai 2018
Neljapäev, 24 Mai 2018 08:15

Õppenõukogu koosolek

Õppenõukogu koosolek toimub 11. juunil 2018 kell 13.00 muusikaklassis.

Päevakord:
1. Klasside lõpetamine 1.-8. klass
2. 1.-8. klasside õpilaste tunnustamine kiituskirjaga
3. Täiendava õppetöö määramine 9. klassis
4. Koeru Keskkooli õppeaasta GALAKESE tunnustuste statuut
5. Aasta koostööpartneri valimine
6. Aasta Õpilase valimine.

Kategoorias Teated
Laupäev, 19 Mai 2018 23:32

Järvamaa kodu-uurimiskonverents

17. mail toimus Türil Eesti Ringhäälingumuuseumis 42. Järvamaa kodu-uurimiskonverents. Konverentsile esitati maakonna erinevatest koolidest kokku 3 loovtööd ja 11 uurimistööd. Kõik meie kooli poolt esitatud uurimistööd pälvisid eripreemiad:

• Rika Reinberg, „Vahuküla talud aastatel 1940–1950“, juhendaja Reet Aule – Järvamaa muuseumi eripreemia;
  • Maarja Mihkels, „Näitleja Klaudia Tiitsmaa“, juhendaja Tiina Põldoja – Innove eripreemia;
  • Sander Reinholdy, „Koeru teedevõrgustik läbi aegade“, juhendaja Siret Pärtel  – Järvamaa Muuseumi Sõprade Seltsi eripreemia.

Lisaks tunnustati konkursil esindatud tööde autoreid ja juhendajaid tänukirja ning raamatupreemiaga.
Kategoorias Uudised
Esmaspäev, 07 Mai 2018 22:58

Uurimistöö tegijad kohtusid presidendiga

Lõppes ajaloo-alaste uurimistööde võistlus "Sada aastat Eesti riiki" Vabariigi Presidendi auhindadele. Võistlusele saadeti kokku 72 tööd (59 uurimistööd ja 13 loovtööd).  Raamatupreemia vääriliseks tunnistas žürii kokku 36 võistlustööd.

Uurimistööde lõppkonverentsil Tartus Teadus- ja Haridusministeeriumis osalesid meie koolist
· Rika Reinberg tööga „Vahuküla talud aastatel 1940–1950“, õp Reet Aule;
· Sander Reinholdy tööga „Koeru teedevõrgustik läbi aegade“, õp Siret Pärtel.

Mõlemad tööd pälvisid raamatupreemia ja Eesti Vabariigi Presidendi tänukirja. Tänuüritusel viibis esmakordselt kohal ka ürituse patroon – president Kersti Kaljulaid. Koos presidendiga tehti ühispilt.

Kategoorias Uudised