K, 13 November
Teisipäev, 05 November 2019 09:19

Oktoobri spordiuudised

Sügisesi jooksutulemusi

Koeru seeriajooksude viimasel etapil olid noorte vanuseklassides võidukad Kätriin Nukke, Anu-Liis Raudsepp (Tamsalu G), Eva Maria Raudsepp (Tamsalu G), Anri-Meiko Kurema, Rein-Oliver Järvmägi, Karl Markus Ots ja Markus Ambos. 4-etapilise sarja kokkuvõttes jõudsid esikolmikusse: tüdrukute nooremas grupis Kätriin Nukke, Frida Valk ja Kretteli Päri; keskmises grupis Nele Krebsbach, Anu-Liis Raudsepp ja Kädi Krebsbach; vanemas grupis Nora Valk, Triinu Ulk ja Kirke Grünmann. Poiste seas olid medalivõitjad: nooremas grupis Karl Kirsimets, Anri-Meiko Kurema ja Jakob Joosepson; keskmises grupis Karl Markus Ots, Erich Heinmaa ja Sebastian Schönberg ning vanemas grupis Patrik Ruotsalainen, Rünno Randma ja Robin Ringmets.

Tugevamad noored osalesid M.Pirksaare karikavõistlustel. Jooksurada kulges ümber Türi tehisjärve. Koeru edukaimad olid Karl Markus Ots, kes võitis U14 grupis hõbemedali ja Sebastian Schönberg, kes võitis U12 grupis pronksmedali. Väga hästi jooksid ka Anri-Meiko Kurema ja Kätriin Nukke, kes saavutasid nooremas vanusegrupis 4.kohad.

Kergejõustiku välishooaeg lõpetati heitevõistlustega

Andri Matrov püstitas uue Koeru noorterekordi U16 vanusegrupi kuulitõukes, tõugates 4kg kuuli 13.85. Heast klassist oli ka tema kettakaar (42.10/1kg). Üle 10 meetri tõukasid kuuli veel Robin Ringmets (12.65/5kg), Jarno Joost (11.19/4kg), Erich Nordmann (10.63/5kg) ja Virgo Suun (10.38/3kg). Kettaheites alistasid 30 meetri joone Virgo Suun (31.44/0,75kg), Robin Ringmets (30.33/1,5kg) ja Jarno Joost (30.21/1kg). Odaviske võitis Robin Ringmets (29.86/700g). Tüdrukutest olid kuulitõukes edukamad Ketrin Päri (8.51/3kg), Marleen Tamp (8.30/3kg) ja Angela Ringmets (7.93/2kg).

Karikavõit rahvastepallis

Järvamaa koolide 4.-5.klasside karikavõistlustel rahvastepallis olid Koeru poisid teistest selgelt üle. Näidati tarka ja kindlat mängu ning võideti kõik kuus vastast. Turniiri parimaks mängijaks valiti Koeru võistkonna kapten Aavo Toomi. Veel mängisid võidukas võistkonnas Joosep Joosepson, Oti Timur Kirja, Kregor Kruusalu, Oskar Pakkonen, Maanuel Pihlak ja Hendrik Saar.

Maadlejatelt mitmeid auhinnakohti

Noorte vabamaadlejate võistlussarja Nublust Nabiks 4.etapp toimus Cesises, kus tugevat konkurentsi pakkusid ka Läti ja Leedu noormaadlejad. Koeru poistest võitis hõbemedali Andri Matrov (+75 kg) ning pronksmedali Timor Arusaar (48 kg) ja Virgo Suun (68 kg). 5.kohta olid väärt Karl Kirsimets (29 kg) ja Lauri Kallas (52 kg). Tüdrukute seas saaavutas Elisabeth Tikerpalu 7.koha (54 kg).

Türi SKL auhinnaturniiril vabamaadluses olid Koeru poistest võidukad Timor Arusaar (45 kg) ja Andri Matrov (+92 kg). Hõbemedalid võitsid Karl Kirsimets (29 kg), Renno Miko Aedmäe (32 kg), Brent Bürkland (55 kg) ja Oskar Tammi (65 kg).

Timor Arusaar saavutas 2.koha L. Kreinini mälestusvõistlustel Paikusel kehakaalus 48 kg.

Põlvas toimunud Laste karikavõistlustel vabamaadluses võitis Elisabeth Tikerpalu 1.koha kehakaalus 40+ kg. Kevin Hanko tulemuseks oli 6.koht (32 kg).

Viimati muudetud Teisipäev, 05 November 2019 20:38