Neljapäev, 05 September 2019 14:35

Suvised spordiuudised

Brent Bürkland osales Euroopa noorte meistrivõistlustel
Brent Bürkland osales Euroopa noorte U15 meistrivõistlustel vabamaadluses, mis toimusid Poolas Krakowis. Esimest korda Eesti koondises võistelnud Brentil tuli avaringis tunnistada bulgaarlase paremust ja nii märgiti meie poisi tulemuseks protokolli kehakaalus kuni 48kg 23.-27.koht.

Häid tulemusi rannamaadluses
Eesti meistrivõistlustel rannamaadluses võitis Andri Matrov meeste seas kaalukategoorias +90 kg kuldmedali. Kadettide turniiril oli tulemuseks 4.koht (+80 kg).

Meie poisid said suvel proovida ka rahvusvahelist konkurentsi. Lätis Saldusis toimunud võistlustel saavutas Brent Bürkland 2.koha (-55 kg) ja Andri Matrov 5.koha (+100 kg). Andri võitis Soomes Helsingis toimunud võistlustel noorte arvestuses 1.koha (+70 kg).

Patrik Ruotsalainen võitis Eesti juunioride meistrivõistlustel medali
Patrik Ruotsalainen lõpetas ujumisaasta esimese poole Eesti juunioride meistrivõistlustega. Seekord isiklike rekordite parandusi teha ei õnnestunud. Parimad tulemused olid 12.koht 100 m seliliujumises (1.10,86) ja 13.koht 100 m liblikujumises (1.10,30).

Juulikuus osales Patrik Viljandis Eesti meistrivõistlustel avaveeujumises. Meie noormees võitis juunioride 5 km distantsil hõbemedali ajaga 1:09.32. Veel osales ta Tartu 1,5 km avaveeujumisel, kus meeste arvestuses oli saagiks 6.koht. Ilusa punkti avaveeujumisele pani Patrik kodusel üle Väinjärve ujumisel, kus ta võitis esikoha juba kolmandat aastat järjest.

Jarl-Joosep võitis Eesti juunioride meistrivõistlustelt esimese medali
Eesti juunioride meistrivõistlustel haavlilaskmises harjutuses CPS-200 võitis Jarl-Joosep Ilves pronksmedali 140 tabamusega.

Seda, et  Jarl-Joosep on sel hooajal laskmises jõudnud uuele tasemele, näitas ka Türi Compak Sportingu haavlilaskmise seeriavõistluste 3.etapil meeste arvestuses saavutatud 9.koht ning finaalipääsust kuue parema sekka jäi puudu vaid üks tabamus. Juunioride arvestuses oli ta võidukas nii 3. kui ka 4.etapil.

Andri Matrov Eesti noorte meistrivõistlustel finaalis
Rakveres toimunud Eesti noorte U16 vanuseklassi meistrivõistlustel kergejõustikus jõudis Andri Matrov kuulitõukes finaali. Tulemus 4kg kuuliga 12.76 andis lõpuprotokollis 7.koha. Kettaheitevõistluse lõpetas Andri 12.kohaga (37.79/1kg).

Koeru noored jalgpallurid olid osalised uhkes turniirivõidus
Noorte rahvusvahelisel jalgpalliturniiril Pärnu Summer Cup võitis Paide Linnameeskond 2008B vanusegrupis võidukarika. Kõik alagrupimängud võideti ja finaalis alistati kindlalt 3:0 Soome võistkond MPS Keltainen. Koeru poistest mängisid võistkonnas Aavo Toomi, Joosep Joosepson, Maanuel Pihlak ja Kregor Kruusalu.

Vanema grupi poisid mängisid edukalt turniiril Rootsis, kus 15 tugeva meeskonna seas saavutati 6.koht. Koeru poistest kuulusid Paide Linnameeskonda sellel võistlusel Karl Markus Ots, Sten Markus Viibur, Krister Egert Parve ja Rander Allmere.

Patrisia Jullinen lõpetas kaks ratturite võistlussarja võidukalt
Suvekuudel toimunud Bosch Eesti maastikurattasarja viimastel etappidel Jõelähtmel, Rakveres, Rakkes ja Kõrvemaal saavutas Batrisia Jullinen N16 vanuseklassis vastavalt 5., 2., 2. ja 3.koha. Kõikidel etappidel osalemine ja eriti head tulemused kevadistel etappidel tõid meie kooli ratturile selles sarjas üldvõidu. Samuti õnnestus Batrisial U16 vanusegrupis võita 5. etapist koosnev Transtar Temposari. Seal tuli maanteerattal eraldistardist läbida 10-17 km distantse.

Koeru noored osalesid Järva valla võistkonnas spordimängudel
Järva Suvemängudel oli Järva valla eest võistlemas ka grupp meie kooli õpilasi. U16 vanusegrupis võitis kuulitõuke Kirsika Sild (8.70/3kg), poistest saavutasid samal alal kaksikvõidu Andri Matrov (11.89/4kg) ja Jarno Joost (9.79/4kg). Ketrin Päri võitis pronksmedali U20 kaugushüppes (4.57) ja 4.koha 100 m jooksus ning kuulitõukes. Aurelia Kaasiku saagiks jäid U16 grupis 4.koht kaugushüppes ja 5.koht 100 m jooksus. Andri Matrov kuuulus ka võidukasse Järva valla köieveo meeskonda.

Eesti valdade mängudel oli samuti meilt osalejaid. Jarl Joosep Ilves võitis jahilaskmises Compak Sporting juunioride seas pronksmedali. Batrisia Jullinen saavutas tüdrukute U16 vanuseklassis jalgrattakrossis 4.koha. Kergejõustikus jäi  Andri Matrovi saagiks U18 kettaheites 6.koht (38.49/1,5kg) ja kuulitõukes 7.koht (12.14/5kg). Oma panuse andsid ka Kirsika Sild ja Ketrin Päri.

Kergejõustikunoored võistlesid mitmevõistluses
Järvamaa TV 10 olümpiastarti mitmevõistlusel Türil saavutas Nele Krebsbach vanemate tüdrukute kaheksavõistluses 3.koha. Üksikaladest kogus ta enim punkte kõrgushüppes (1.35) ja 60 m tõkkejooksus (11,1). Poiste üheksavõistluse lõpetasid 4.kohaga vanemas grupis Karl Markus Ots ja nooremas grupis Aavo Toomi. Esikuuikusse jõudsid ka Virgo Suun, Ketlin-Lisett Breemet ja Kädi Krebsbach.

Karl Markus Ots tegi Rakveres tugeva jooksu
Karl Markus Ots osales Rakveres Eesti Ööjooksul 10 km distantsil. Oma vanuse kohta hea aja (48.52) saavutanud  Karl Markus saavutas ligi 4000 jooksja seas 298.koha. Et talle pikemad jooksud sobivad, näitas Koeru noormees ka ümber Väinjärve jooksul, kus meestega konkureerides saavutas tubli 11.koha.

Viimati muudetud Neljapäev, 05 September 2019 14:46