Reede, 07 Juuni 2019 15:13

Avati sensoorne rada!

Koeru Keskkooli mõisa ja valitsejamaja vahel oleval alal avati sensoorne rada. Tegemist on teega, kus saab inimene tunnetada erinevad pinnavorme oma jalaga.

Pidulikul avamisel käisid kohal nii Järva valla esindaja, kooli esindaja, Järva Teataja ja kõik algklasside õpilased.

Üheskoos lõigati läbi lint, räägiti kasutamisest ja siis juba tõmmati jalanõud jalast ning hakati teed katsetama. Just paljajalu saab kõige parema elamuse raja läbimisel. Rajale on pandud kastid, mida iga algklassi klass sai disainida. Seal on nii liiva, muru, kruusa, kivi, puidu, kui ka tennise pallide ala, mida saab peale astudes tunnetada.

Esimesed raja läbinud õpilased olid sensoorsest teest vaimustatud. Nad ütlesid, et tegu on põneva asjaga. "Ma polegi varem paljajalu tennisepallide peal olnud, see oli nii lahe. Nende peal sai hüpata, sest nad põrkasid!" kommenteeris üks teise klassi õpilane.

Soovitame minna rada uudistama ja läbima. Kasutame ühiselt loodud vara heaperemehlikult!
Viimati muudetud Reede, 07 Juuni 2019 22:18