Pühapäev, 26 Mai 2019 19:07

Kooli meistrid kergejõustikus

Koeru KK meistrivõistlused kergejõustikus  
2018/2019 õppeaasta            
                 
                 
Poisid  9.- 11. klass   Tüdrukud  9.- 11. klass
  60 m jooks       60 m jooks  
1. Bobrovski Karl Mattias 8,12   1. Aimsalu Hedi 9,15
2. Randma Rünno 8,19   2. Õis Danela 9,25
3. Ruotsalainen Patrik 8,23   3.-4. Lõoke  Elin 9,34
          3.-4. Päri Ketrin 9,34
                 
  Kaugushüpe        Kaugushüpe   
1. Randma Rünno 4.86   1. Päri Ketrin 3.99
2. Ilves Jarl-Joosep 4.85   2. Aimsalu Hedi 3.68
3. Bobrovski Karl Mattias 4.80   3. Õis Danela 3.66
                 
  Pallivise       Pallivise  
1. Kopti Sten Karl 68.41   1. Grünmann Kirke 50.42
2. Ulk Kevin-Kaur 53.37   2. Lõoke  Elin 42.06
3. Ringmets Robin 52.16   3. Timusk Gedi-Ly 34.56
                 
Poisid  7.- 8. klass   Tüdrukud  7.- 8. klass
  60 m jooks       60 m jooks  
1. Illi Kristjan 8,36   1. Ulk Triinu 9,10
2. Krönkvist Klaus-Erik 8,58   2. Tamp Marleen 9,15
3. Mürk Kevin 8,88   3. Laev Kerttu 9,20
                 
  Kaugushüpe        Kaugushüpe   
1. Mürk Kevin 4.33   1. Tamp Marleen 4.00
2. Kind Gert 4.29   2. Laev Kerttu 3.84
3. Riga Kevin 4.28   3. Gorbunova Daniela 3.79
                 
  Pallivise       Pallivise  
1. Mänd Miko Mattis 57.18   1. Saare Andra 40.09
2. Lindermann Mihkel 55.92   2. Pelgonen Angela 29.87
3. Klap Kris 53.52   3. Tamp Marleen 28.11
                 
Poisid  5.- 6. klass   Tüdrukud  5.- 6. klass
  60 m jooks       60 m jooks  
1. Varris Renno 9,24   1. Kaasik Aurelia 8,96
2. Ots Karl Markus 9,35   2. Krebsbach Nele 9,20
3. Allmere Rander 9,69   3. Ringmets Angela 9,25
                 
  Kaugushüpe        Kaugushüpe   
1. Ots Karl Markus 3.99   1. Krebsbach Nele 4.19
2. Varris Renno 3.90   2. Ringmets Angela 3.93
3. Viibur Sten Markus 3.84   3. Kaasik Aurelia 3.83
                 
  Pallivise       Pallivise  
1. Ots Karl Markus 44.76   1. Saare Victoria 37.43
2. Kirja Kevin Edgar 40.90   2. Sild Kirsika 32.38
3. Suun Virgo 39.48   3. Agu Eneli 30.77
                 
Poisid  3.- 4. klass   Tüdrukud  3.- 4. klass
  60 m jooks       60 m jooks  
1. Heinmaa Erich 9,73   1. Kopti Kedy 10,07
2. Schönberg Sebastian 9,93   2. Maasi Made-Marleen 10,45
3. Pakkonen Oskar 10,05   3. Nukke Kätriin 10,45
                 
  Kaugushüpe        Kaugushüpe   
1. Kirja Oti Timur 3.60   1. Breemet Ketlin-Lisett 3.36
2. Heinmaa Erich 3.56   2. Krebsbach Kädi 3.18
3. Joosepson Joosep 3.50   3. Kopti Kedy 3.13
                 
  Pallivise       Pallivise  
1. Toomi Aavo 37.69   1. Mänd Matilde Meelimari 28.45
2. Heinmaa Erich 37.01   2. Breemet Ketlin-Lisett 23.84
3. Läänmäe Mirko 35.47   3. Kurema Ivi-Mirell 23.22
                 
Poisid  1.- 2. klass   Tüdrukud  1.- 2. klass
  60 m jooks       60 m jooks  
1. Joosepson Jakob 10,21   1. Mürk Karola 11,40
2. Hallik Arthur 10,55   2. Vinkel  Maribel 11,46
3. Kind Reimo 10,60   3. Päri Kretteli 11,50
                 
  Kaugushüpe        Kaugushüpe   
1. Hallik Richard 3.56   1. Päri Kretteli 3.00
2. Joosepson Jakob 3.36   2. Mürk Karola 2.87
3. Hallik Arthur 3.28   3. Jõgiste Penelope 2.80
                 
  Pallivise       Pallivise  
1. Kind Reimo 30.68   1. Järvmägi Matilda 17.40
2. Joosepson Jakob 29.98   2. Gontšarova Viktorija 17.30
3. Kleitsmann Kris 29.13   3. Mürk Karola 16.32
Viimati muudetud Pühapäev, 26 Mai 2019 19:15
Veel selles kategoorias: « KEAT laager 9. klassi tutipidu! »