Teisipäev, 30 Aprill 2019 20:33

Õpetajad külastasid Mäetaguse Põhikooli

Foto: Mäetaguse Põhikool Foto: Mäetaguse Põhikool
Õpetajad külastasid Mäetaguse Põhikooli

Teisipäeval, 23. aprillil toimus Koeru Keskkooli töötajate ühine väljasõit Mäetaguse Põhikooli, kus toimus Alutaguse valla koolide meetodite õpikojad. Õpikojad on ellu kutsutud õpetajatele kogemuste jagamiseks enda kolleegidega. Osalejaid oli kokku 151 inimest ning valida sai 15 erineva õpitoa vahel.

Valida sai töötubade vahel nagu: seebi valmistamine, kandla mängimine, robootika, metsloomade õpituba, HEV-õpilastega toimetulek, "Kiusamisest vabaks" programm, digivahendid tundides jne.

Koeru Keskkoolist osalenud õpetajad kiitsid päeva ülesehitust ning meeldivat vastuvõttu. Samuti toodi välja põnevad õpitoad ning sarnasuse meie koolis toimuva sündmusega "Õpime professionaalidelt" ainult et töötubadena ning õpetajatele.

Viimati muudetud Teisipäev, 30 Aprill 2019 20:46
Veel selles kategoorias: « Mälumäng Aitäh! Oled hea kolleeg! »