Reede, 05 Aprill 2019 10:51

Kooli meistrid sisekergejõustikus

Koeru KK meistrivõistlused sisekergejõustikus
2018/2019 õppeaasta            
                 
                 
Poisid  9.- 12. klass   Tüdrukud  9.- 12. klass
  30 m jooks       30 m jooks  
1. Bobrovski Karl Mattias 4,54   1. Grünmann Kirke 4,89
2. Lepp Daaniel 4,61   2. Aimsalu Hedi 5,03
3. Reinholdy Sander 4,62   3. Lõoke  Elin 5,14
                 
  Paigalt kaugushüpe       Paigalt kaugushüpe  
1. Bobrovski Karl Mattias 2.58   1. Grünmann Kirke 2.27
2. Lepp Daaniel 2.48   2. Aimsalu Hedi 2.05
3. Ilves Jarl-Joosep 2.45   3. Päri Ketrin 1.97
                 
  Topispalliheide (2 kg)       Topispalliheide (1 kg)  
1. Reinholdy Sander 15.10   1. Grünmann Kirke 20.10
2. Ringmets Robin 14.50   2. Lõoke  Elin 12.10
3. Kopti Sten Karl 14.10   3. Kask Kitty-Marleen 11.50
                 
Poisid  7.- 8. klass   Tüdrukud  7.- 8. klass
  30 m jooks       30 m jooks  
1. Krönkvist Klaus-Erik 4,76   1. Laev Kerttu 5,05
2. Illi Kristjan 4,80   2.-3. Pelgonen Angela 5,28
3. Klap Kris 4,82   2.-3. Ulk Triinu 5,28
                 
  Paigalt kaugushüpe       Paigalt kaugushüpe  
1. Krönkvist Klaus-Erik 2.44   1. Valk Nora 1.86
2.-3. Kind Gert 2.35   2. Grünmann Grete 1.85
2.-3. Tammi Oskar 2.35   3. Ulk Triinu 1.84
                 
  Topispalliheide (1 kg)       Minikorvpalliheide  
1. Lindermann Mihkel 13.70   1. Grünmann Grete 15.30
2. Kind Gert 13.30   2. Tamp Marleen 14.40
3. Joost Jarno 13.10   3. Laug Mari-Ly 13.60
                 
Poisid  5.- 6. klass   Tüdrukud  5.- 6. klass
  30 m jooks       30 m jooks  
1. Varris Renno 5,15   1. Kaasik Aurelia 4,98
2. Kirja Kevin Edgar 5,20   2. Krebsbach Nele 5,12
3. Ots Karl Markus 5,22   3. Agu Eneli 5,34
                 
  Paigalt kaugushüpe       Paigalt kaugushüpe  
1. Pihlak  Trevon 2.01   1. Ringmets Angela 2.13
2. Varris Renno 2.00   2. Krebsbach Nele 2.00
3. Kirja Kevin Edgar 1.96   3. Kaasik Aurelia 1.88
                 
  Minikorvpalliheide       Minikorvpalliheide  
1. Suun Virgo 18.30   1. Kaasik Aurelia 14.10
2. Parve Krister Egert 16.30   2. Vinkel Ethel 13.20
3. Kirja Kevin Edgar 15.00   3.-4. Kind Jaanika 12.50
          3.-4. Sild Kirsika 12.50
                 
Poisid  3.- 4. klass   Tüdrukud  3.- 4. klass
  30 m jooks       30 m jooks  
1. Pakkonen Oskar 5,21   1. Koroljova Melanie 5,65
2. Kirja Oti Timur 5,33   2. Nukke Kätriin 5,70
3. Heinmaa Erich 5,35   3. Maasi Made-Marleen 5,74
                 
  Paigalt kaugushüpe       Paigalt kaugushüpe  
1. Heinmaa Erich 1.94   1. Breemet Ketlin-Lisett 1.86
2. Joosepson Joosep 1.91   2. Kopti Kedy 1.74
3. Pakkonen Oskar 1.82   3.-4. Jurtom Hannaliisa 1.70
          3.-4. Maasi Made-Marleen 1.70
                 
  Võrkpalliheide       Võrkpalliheide  
1. Saar Hendrik 13.00   1. Breemet Ketlin-Lisett 12.20
2. Joosepson Joosep 12.80   2. Krebsbach Kädi 11.40
3. Heinmaa Erich 12.60   3. Laanep Emma Maria 11.30
                 
Poisid  1.- 2. klass   Tüdrukud  1.- 2. klass
  30 m jooks       30 m jooks  
1. Joosepson Jakob 5,49   1. Valk Frida 5,90
2. Laas  Rasmus 5,67   2. Mürk Karola 6,00
3. Hallik Arthur 5,69   3. Gontšarova Viktorija 6,02
                 
  Paigalt kaugushüpe       Paigalt kaugushüpe  
1.-2. Hallik Arthur 1.73   1. Päri Kretteli 1.63
1.-2. Hallik Richard 1.73   2. Mättik Marleen 1.58
3. Aedmäe Renno Miko 1.62   3. Jõgiste Penelope 1.52
                 
  Võrkpalliheide       Võrkpalliheide  
1. Kallasmaa Kert 11.20   1. Mättik Marleen 8.80
2. Toomi Andre 11.00   2. Vinkel  Victoria 8.70
3. Kind Reimo 10.10   3. Järvmägi Matilda 8.20