Kolmapäev, 02 Jaanuar 2019 12:18

Detsembri spordiuudised

Patrik osales Eesti meistrivõistlustel
Patrik Ruotsalainen  osales täiskasvanute lühirajaujumise meistrivõistlustel Tallinnas. Jällegi püstitas ta uued isiklikud rekordid. Kuigi parem koht tuli 50 m seliliujumises (29.koht, aeg 30,87), rõõmustas Patrikut ja tema treenerist isa rohkem 100 m vabaltujumises maagilise minuti piiri alistamine (58. koht, aeg 59,14).

Noored jalgpallurid võitsid turniiri
Väätsal toimunud noorte jalgpalliturniiril õnnestus Koeru poistel võita esikoht. Koos kolme Rakke poisiga kuulusid meie koolist meeskonda Sten Markus Viibur, Krister Egert Parve, Rander Allmere, Carl-Sander Viibur, Kris Kleitsmann, Karl Kirsimets, ja Oti Timur Kirja.

Paide linnameeskond korraldas suure jõulupeo, mille raames autasustati ka treeninggruppide tublimaid noori. Koeru poistest sai parima mängija auhinna Karl Kirsimets. Aasta jooksul enim arenenud mängijateks tunnistati Krister Egert Parve ja Reimo Kind. Hoolsaimate trennis osalejate auhinnad said Sten Markus Viibur ja Kris Kleitsmann. Koeru poiste juhendaja Margus Luts oli väärt klubi parima noortetreeneri tiitlit.

Tulemusi maadlusmatilt
Viljandis toimunud Martin Kleini mälestusvõistlustel vabamaadluses võitsid kõik osalenud Koeru poisid medali. 1.koha võitis Lauri Kallas (-45 kg), 2.koha Karl Kirsimets (-32 kg) ja Brent Bürkland (-55 kg) ning 3.koha Renno Miko Aedmäe (-32 kg) ja Kevin Hanko (-32 kg).

Laste vabamaadluse karikavõistluste 3.etapil, mis toimus Põltsamaa lähedal Pisisaare spordihoones, saavutas Markus Ellamaa üle 53 kg kehakaalus hinnatava 2.koha. 4.etapil Koigis olid meie parimad  6.kohaga Renno Miko Aedmäe ja 8.kohaga Kevin Hanko. Mõlemad poisid maadlesid kehakaalus 29 kg.

Jätkus sisekergejõustiku sari
Koeru noorte sisekergejõustiku seeriavõistluste 2.etapil võitsid oma grupis paigalt kaugushüppe Jarno Joost (2.01), Erich Heinmaa (1.87), Nele Krebsbach (2.02) ja Kedy Kopti (1.87). Kuuli tõukasid kõige kaugemale Jarno Joost (9.87/3 kg), Timmo Luiker (8.36/1 kg), Kirsika Sild (9.37/2 kg) ja Kätriin Nukke (8.68/0,6 kg).

Viimati muudetud Kolmapäev, 02 Jaanuar 2019 12:22