Kolmapäev, 05 Detsember 2018 13:50

Novembri spordiuudised

Patrik startis Eesti juunioride meistrivõistlustel

Patrik Ruotsalaineni sügisesed treeningud on olnud edukad, sest Tallinnas toimunud Eesti juunioride meistrivõistlustel lühiraja ujumises õnnestus kõigis kuues stardis püstitada isiklik rekord. Esimest korda juunioride arvestuses võistelnud noormehe parim tulemus oli 13.koht 100 m liblikujumises.

Õnnestusid ka ettevalmistavad stardid Paide seeriavõistluste 1. ja 2. etapil. Patrik võitis seal 15-16 a. poiste arvestuses 50 m seliliujumise ja oli teine 100 m kompleksujumises, lisaks veel neli 3. kohta erinevatel distantsidel.

Maadlejad lõpetasid seeriavõistluse
Noorte vabamaadluse seeriavõistluse Nublust Nabiks viimane, 5.etapp toimus Rakkes. Koeru poistest võitis Karl Kirsimets kehakaalus -26 kg 1.koha ja Brent Bürkland kehakaalus -48 kg 2.koha. Renno Miko Aedmäe saagiks jäi 5.koht (-26 kg). Kõikide selle võistlussarja etappide ja kehakaalude kokkuvõttes saavutas Karl Kirsimets 246 osaleja seas hinnatava 14.koha.

Brent Bürkland võistles ka Viljandi karikavõistlustel. Seal oli tema tulemuseks tugevas rahvusvahelises konkurentsis 9.koht kehakaalus -50 kg.

Iluvõimlejatelt hooaja avastart
Õed Krebsbachid avasid võistlushooaja Vinnis rahvusvahelisel iluvõimlemisturniiril „Novembritähed“. Nele sooritas palli- ja kurikakava ning saavutas kokkuvõttes 2006 B vanuseklassis 4.koha. Kädi lõpetas mitmevõistluse 8. kohaga. Tema esitas 2008 B vanuseklassis vabaharjutuse ja kurikakava.

Noored jalgpallurid võitsid turniiri
Koeru noored jalgpallipoisid osalesid Aravetel Paide Linnameeskonna poolt korraldatud turniiril. Kokku osales 6 meeskonda. Koeru võistkonnal õnnestusid mängud väga hästi ning saavutati turniiril esikoht. Võidukas meeskonnas mängisid: Kris Kleitsmann, Karl Kirsimets, Rein Oliver Järvmägi, Kevin-Marten Viibur, Martin Viibur, Timmo Luiker, Jakob Joosepson, Janar-August Laug, Reimo Kind, Martin Oliver Klein, Andero Ots.

Novembris korraldas Eesti Jalgpalliliit meie koolis meeleoluka jalgpalli tutvustava ürituse 1. ja 2. klassidele. Tehti koos treeneritega huvitavaid harjutusi ja mängiti. Kool sai kingituseks ka uued jalgpallid.

Kergejõustikuuudiseid
Järvamaa TV 10 olümpiastarti sarja avaetapil oli kõigil noortel kavas 60 m jooks, lisaks vanemal grupil kuulitõuge ja nooremal grupil kõrgushüpe. Meie edukaimad olid vanemad tüdrukud, kus 60 m jooksus saavutasid kaksikvõidu Aurelia Kaasik (9,0) ja Angela Ringmets (9,5). Vaid 10 cm jäi võidust puudu Kirsika Sillal kuulitõukes (9.93-2kg). Kolmas oli sel alal Angela Ringmets (7.99-2kg). Poiste kuulitõukes saavutas 2.koha Jarno Joost (9.90-3kg). Nooremate poiste kõrgushüppes ületasid nii Erich Heinmaa kui ka Kregor Kruusalu kõrguse 1.10 ja said selle eest tasuks vastavalt teise ja kolmanda koha. Saavutati ka mitu 4.kohta: kuulitõukes Kevin Mürk (9.30-3kg) ning 60 m jooksus Eneli Agu (10,1) ja Erich Heinmaa (9,8).

Koeru noored alustasid kohalikku 6-etapilst sisevõistluste sarja, kus igal kuul toimuval etapil on kavas kaks ala. Üldarvestust peetakse 2.-4.klassi ja 5.-8.klassi arvestuses. Esimesel etapil kavas olnud 30 m jooksus võitsid oma grupis Kris Klap, Oskar Pakkonen, Aurelia Kaasik ja Melanie Koroljova. Üle pea ette heitsid palli kõige kaugemale Krister Egert Parve, Aavo Toomi, Eneli Agu ja Kädi Krebsbach.

Viimati muudetud Kolmapäev, 05 Detsember 2018 18:42