Teisipäev, 06 November 2018 08:05

Oktoobri spordiuudised

Tulemusi maadlusmatilt
Noorte vabamaadluse seeriavõistluste Nublust Nabiks 4.etapp toimus Läti linnas Cesises. Koeru poistest oli võistlemas Karl Kirsimets. Võistlus õnnestus ja tasuks hõbemedal kehakaalus -26 kg.

Türi Spordiklubide Liidu auhinnavõistlustel vabamaadluses võitis Karl Kirsimets (-26kg) 3.koha. Esikuuikusse jõudsid ka Virgo Suun ja Renno Miko Aedmäe.

Võhma lahtistel meistrivõistlustel vabamaadluses võitsid kuldmedali Karl Kirsimets, Renno Miko Aedmäe ja Johannes Jõe, hõbemedali Kevin Hanko ning pronksmedali Markus Ellamaa.

Koeru seeriajooksude sari lõpetas hooaja
4.etapil olid võidukad Kädi Krebsbach, Kärolin Luiker, Grete Grünmann, Sebastian Schönberg, Oskar Pakkonen ja Kris Klap.

Sarja üldkokkuvõttes jõudsid esikolmikusse
Tüdrukud (2008 ja hiljem sünd.): Kädi Krebsbach, Kedy Kopti, Frida Val
Tüdrukud (2005-2007): Kärolin Luiker, Nele Krebsbach, Nora Valk
Tüdrukud (2001-2004): Grete Grünmann, Eva Maria Raudsepp, Triinu Ulk
Poisid (2008 ja hiljem sünd.): Sebastian Schönberg, Karl Kirsimets, Kregor Kruusalu
Poisid (2005-2007): Karl Markus Ots, Andero Darren Bergstein, Rander Allmere
Poisid (2001-2004): Kerdo Kuldner, Kris Klap, Kevin Klap

Osaleti Paide-Türi jooksul
Paide-Türi rahvajooksul osales Koeru koolist kümmekond õpilast. Noored jooksid Kirnast Türile ja meie kiireim 6,5 km distantsil oli Grete Grünmann, kes saavutas N14 vanuseklassis 7. koha (31.46,1). Väga hea tulemus on ka Kärolin Luikeri 14. koht N12 grupis (36.19,3).
Viimati muudetud Kolmapäev, 07 November 2018 15:47