Esmaspäev, 29 Oktoober 2018 13:21

Otsime oma kollektiivi

HUVIJUHTI (tähtajaline tööleping).

Tööülesanded:
Koordineerib kooli- ja klassivälist tegevust; organiseerib ülekoolilisi üritusi austades kooli
traditsioone, lähtudes kooli õppekavast, õpilasesinduse (ÕE) tööplaanist ja kooli üldtööplaanist, koordineerib huviringitegevust, organiseerib ja koordineerib osavõttu valla, maakonna, üleriigilistest ja välisriiklikest õpilas- ja noorte üritustest, koordineerib õpilasesinduse tegevust, osaleb kooli arendustegevuses ja on kooli juhtkonna liige.

Nõudmised kandidaadile:
Kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus.

Kandideerimise tähtaeg: 12 november 2018

Kandideerimiseks saada kaaskiri, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad  hiljemalt 12. novembril 2018 elektrooniliselt e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või posti teel Paide tee 16/18, 73001 Koeru, Järvamaa

Lisainformatsioon telefonil 384 8631; 525 7796 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Viimati muudetud Esmaspäev, 29 Oktoober 2018 13:29