Laupäev, 01 September 2018 11:53

Suvised spordiuudised

Juuni, Juuli, August

Kergejõustikutulemusi
Eesti noorte U16 meistrivõistlustel Pärnus jõudis Andri Matrov nii kuulitõukes kui ka kettaheites finaali. Kuulitõukes jäi lõpptulemuseks 6.koht (12.23/4kg) ja kettaheites 7.koht (38.42/1kg).

Eesti omavalitsuste suvemängudel Haapsalus võistlesid kergejõustikus Järva valla koosseisus meie koolist Kristjan Ilmjärv, Elmar Braks, Karl Mattias Bobrovski ja Ketrin Päri. Neist edukaimad oli Kristjan 7.kohaga kettaheites (29,14/1,5kg) ja Elmar 11.kohaga kaugushüppes (5.39).
Eesti Kaitseliidu kergejõustiku meistrivõistlustel Türil võitis Kristjan Ilmjärv poiste kuulitõuke (10.59/5kg). Ketrin Päri saavutas tüdrukute kaugushüppes 2.koha (4.35) ja 100 m jooksus 5.koha (14,5).

Järvamaa TV 10 olümpiastarti mitmevõistluses saavutasid Koeru tüdrukud noorema grupi kuuevõistluses kaksikvõidu. Suurima punktisumma kogus Nele Krebsbach (2801 p.) ja teise tulemuse Aurelia Kaasik (2514 p.). Poiste noorema grupi üheksavõistluses kogus kolmanda punktisumma Karl Markus Ots (3268 p.). Vanemate poiste üheksavõistluses oli Andri Matrov väärt 4.kohta.

Patriku edukas ujumissuvi
Ujujate tähtsaimal jõuproovil, Tartus toimunud Eesti meistrivõistlustel pikal rajal, näitas Patrik Ruotsalainen jätkuvat arengut. Ta osales neljal alal ja lõpetas need kõik isikliku rekordiga. Parimaks jäi 23.koht 50 m seliliujumises (33,02).

Eesti meistrivõistlused avaveeujumises Elvas saavutas Patrik kuni 16a. poiste arvestuses 3 km distantsil tubli 5.koha ajaga 40.57. Patrik osales ka Eesti Ujumisliidu avaveeujumise seeriavõistlusel, kus tal tuli rinda pista endast kuni 3 aastat vanemate noormeestega. Parima koha ujus Koeru poiss 2.etapil Pühajärvel, kus ta saavutas 2.koha. 4.kohad läksid kirja Tõrva ja Võru etapil. Etappide pikkus oli enamasti 2 km. Kokkuvõttes saavutas Patrik 7-etapilises sarjas  3.koha.

Juuli lõpus Väinjärve veepeo raames toimud üle järve ujumises kordas Patrik oma eelmise aasta esikohta. Võiduaeg seekord 7.36.

Noored jalgpallurid kaitsesid valla au
Põltsamaa jõe suvemängudel poiste jalgpallis esindasid Järva valda Koeru noored jalgpallurid. Mängud läksid hästi ja tasuks tuldi koju pronksmedalitega. Võistkonnas mängisid Aavo Toomi, Joosep Joosepson, Kregor Kruusalu, Maanuel Pihlak, Kris Kleitsmann, Reimo Kind, Martin Oliver Klein, Jakob Joosepson ja Karl Kirsimets.

Viimati muudetud Laupäev, 01 September 2018 12:00
Veel selles kategoorias: Talupäevad Daily koolisööklas! »