Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee
Teisipäev, 15 Detsember 2020 10:35

Novembri ja detsembri spordiuudised

Jalgpall

Krister Egert Parve, Sten Markus Viibur, Karl Markus Ots ja Rander Allmere osalesid Paide Linnameeskonna koosseisus läbi hooaja kestnud Eesti noorte U14 meistrivõistlustel jalgpallis. II-liigas saavutati üldkokkuvõttes 16.koht. Krister Egert Parve oli 17 väravaga oma võistkonna kõige edukam ründaja.

Nooremad vanusegrupid võistlesid Eesti klubidevahelistel võistlustel, kus tuli kohtuda ainult oma alagrupivastastega ja üldist paremusjärjestust ei selgitatud. U12 vanusegrupis mängisid Paide Linnameeskond/Järva võistkonnas Kris Kleitsmann, Martin Oliver Klein, Karl Kirsimets, Janar-August Laug, Nikita Tani, Maanuel Pihlak, Reimo Kind ja Martin Viibur. B-tasandil saavutati alagrupis 5.koht. U13 vanusegrupis kuulus Paide Linnameeskonda Koeru poistest Kregor Kruusalu. Tema võistkond saavutas B-tasandil oma alagrupis 2.koha. Meie kõige nooremad poisid osalesid U10 vanusegrupi turniiridel. Treener Margus Luts andis teada, et Paide Linnameeskond/Järva oli edukas ja hooaja lõpuks koguti 10 võitu, 2 viiki ja ainult 1 kaotus. Võistkonnas mängisid Anri-Meiko Kurema, Richard Hallik, Arthur Hallik, Jakob Tikerpalu ja Kaspar Aas.

Maadlus

Noorte vabamaadlussarja Nublust Nabiks viimasel, 5.etapil Põltsamaal osales 3 Koeru poissi ja kõik nad võitsid oma kehakaalus hõbemedalid: Karl Kirsimets (32 kg), Renno Miko Aedmäe (35 kg) ja Timor Arusaar (57 kg). Kogu hooaja peale peeti ka üldarvestust. Kokku osales seeriavõistlustel 172 noort. Koeru parimana saavutas Timor Arusaar 32. koha.

Ujumine

Järvamaa meistrivõistlustel ujumises võitis Patrik Ruotsalainen meeste seas 3 hõbemedalit: 50 m vabalt (26,10), 50 m liblikat (29,37) ja 50 m selili (30,13). Lisaks ka pronksmedali 100 m kompleksujumises (1.09,16).

Järvamaa seeriavõistluste 2.etapil olid Patriku tulemused : 2.koht 100 m vabalt (58,50) ja 200 m kompleksi (2.34,55) ning 3. koht 50 m liblikat (29,73).

Kergejõustik

Koeru noorte sisekergejõustiku seeriavõistlustel on toimunud 2 esimest etappi. Erinevates gruppides olid 30 m jooksus kõige kiiremad Krister Egert Parve (4,48), Rasmus Laas (5,31), Kärolin Luiker (5,11) ja Maribel Vinkel (5,34). Üle pea palliviskes võidutsesid Virgo Suun (23.10), Andre Toomi (15.50), Kädi Krebsbach (13.80) ja Maribel Vinkel (13.00). Kuuli tõukasid kõige kaugemale Virgo Suun (12.20/3kg), Andre Toomi (10.40/1kg), Kedy Kopti (8.61/1,5kg) ja Maribel Vinkel (7.04/1kg).