Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee
Pühapäev, 08 November 2020 11:25

Septembri ja oktoobri sporditulemused

Kergejõustik

Vabariikliku TV 10 olümpiastarti sarja 4.finaaletapil Rakveres tegid korralikke tulemusi ka Koeru kooli poisid. Nooremas grupis saavutas Aavo Toomi 60 poisi seas kettaheites 14.koha (28.16/0,6kg) ja palliviskes 17.koha (44.59). Virgo Suuna kettaheitetulemus (34.87/0,75kg) oli vanemas grupis väärt 19.kohta.

Järvamaa koolide kergejõustiku neljavõistluse võitis U12 vanuserühmas Kätriin Nukke. Samas grupis saavutas 7.koha Made-Marleen Maasi. Poiste arvestuses oli meie parim Karl Kirsimets 8.kohaga. U14 vanusegrupis kogus Koeru poistest kõige rohkem punkte Erich Heinmaa (6.koht) ja tüdrukutest Kädi Krebsbach (14.koht).

Järvamaa koolide sügiskrossil Aravetel võitsid pronksmedali Kärolin Luiker ja Erich Heinmaa. 5.koha jooksid välja Karl Kirsimets ja Karl Markus Ots ning 6.koha Krister Egert Parve. Tihedas konkurentsis väärivad märkimist ka oma vanuseklassis esikümnesse jõudnud: Kätriin Nukke, Nora Valk, Nele Krebsbach ja Oskar Pakkonen.

Nele Krebsbach tuli Järvamaa meistriks kõrgushüppes, ületades kõrguse 1.45.

Sel aastal toimusid Koeru seeriajooksude sarjas ainult 2 etappi sügisel. Oma vanusegruppides võitsid esikohti Frida Valk, Maribel Vinkel, Kädi Krebsbach, Nele krebsbach, Anri-Meiko Kurema, Daniel Suun, Oti-Timur Kirja, Erich Heinmaa, Karl Markus Ots ja Patrik Ruotsalainen.

Koeru kevadjooks lükkus koroona tõttu sel aastal sügisesse. Meie kooli parim oli Karl Markus Ots, kes saavutas meeste arvestuses 2.koha (8.02). Esikümnesse jõudsid ka Brent Bürkland (4.koht), Patrik Ruotsalainen (6.koht), Erich Heinmaa (7.koht), Sebastian Schönberg (8.koht), Rander Allmere (9.koht) ja Maanuel Pihlak (10.koht). Tüdrukutest oli kiireim Kärolin Luiker (9.37), kes saavutas naiste arvestuses 4.koha. Naiste seas jõudsid 6.-10.kohtadele Nora Valk, Frida Valk, Kätriin Nukke, Kädi Krebsbach ja Matilde Meelimari Mänd. Õpetaja Maarja Mänd lõpetas tubli 12.kohaga.

Koeru noortevõistlustel kergejõustikus pakkusid ka sel aastal konkurentsi Aravete tugevamad noored. 6.-7. klassi arvestuses võitsid meie kooli õpilastest esikohad Nele Krebsbach 60 m jooksus (9,3) ja kaugushüppes (4.57) ning Nele Leemets palliviskes (30.00). 3.-5. klassi arvestuses saavutasid esikohti Sebastian Schönberg 300 m jooksus (56,3), Kris Kleitsmann palliviskes (40.00) ning Kätriin Nukke 300 m jooksus (60,1), kaugushüppes (3.44) ja palliviskes (32.00).

Sügisestel heitevõistlustel näitasid paremaid tulemusi kuulitõukes Jarno Joost (12.30/4kg), Robin Ringmets (11.04/6kg), Sten Markus Viibur (10.90/3kg) ja Kirsika Sild (8.62/3kg). Ketast heitsid kõige kaugemale Virgo Suun (34.75/1kg), Robin Ringmets (33.13/1,75kg) ja Aavo Toomi (25.68/0,75kg). Odaviskes olid parimad Robin Ringmets (33.73/800g), Jarno Joost (30.98/600g) ja Aavo Toomi (25.68/500g).

Maadlus

Brent Bürkland osales esmakordselt Jõgeval toimunud Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel vabamaadluses ja saavutas seal kehakaalus 61kg 4.koha. Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel võitis ta aga esikoha.

Noorte vabamaadlussarja Nublust Nabiks 3.etapil Türil võitis Timor Arusaar 3.koha (52 kg). 5.kohaga tulid koju Karl Kirsimets (32 kg) ja Renno Miko Aedmäe (35 kg). 4.etapp toimus Tääksis ja seal võitis 2.koha Timor Arusaar (52 kg) ning 3.koha Renno Miko Aedmäe (35 kg).

Jalgpall

Järvamaa koolide 6.-9. kl. karikavõistlustel jalgpallis mängisid Koeru poisid hästi. Kaotus tuli vastu võtta tugevalt Paide Hammerbecki koolilt. Edasi tulid võidud Laupa PK, Aravete KK ja Imavere PK üle ning tasuks 4.koht. Võistkonnas mängisid Karl Markus Ots, Kristel Egert Parve, Rander Allmere, Rasmus Salve, Sten Markus Viibur, Karlis Kool, Kregor Kruusalu, Maanuel Pihlak, Andu Pajula ja Carl-Sander Viibur.

Laskmine

10.klassi õpilane Karolin Kons osales Kaitseliidu noorte karikavõistlustel õhkrelvadest laskmises. Tulemusega 281,3 saavutas ta õhupüssi harjutuses 30 lasku lamades 11.koha. Naiskodukaitse laskevõistlustel tuli konkureerida juba ka täiskasvanutega. Harjutuses 40 lasku lamades oli tulemuseks 382,5 punkti ja 16.koht 38 naise seas.

Batuudihüpped

3.klassi poiss Jakob Tikerpalu on mõnda aega käinud Tarbjal batuudihüpete treeningutel. Ta on lühikese ajaga jõudnud juba sellisele tasemele, et sai õiguse osaleda Eesti meistrivõistlustel. Seal saavutas ta kuni 12.a laste vanuseklassis 7.koha nii batuudihüpetes kui ka topelt-trampetti harjutuses. Põlva klubi Traps võistlustel sai Jakob võistelda omavanustega ja kuni 9.a poiste grupis tuli ka esimene võit batuudihüpetes ning lisaks veel 2.koht sünkroonhüpetes.

Viimati muudetud Pühapäev, 08 November 2020 13:36