Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee
Laupäev, 12 September 2020 08:07

Suvevaheaja sporditulemused

Kergejõustik
Eesti noorte meistrivõistlustel olid Andri Matrovi tulemused U18 vanuseklassis 9.koht kettaheites (34.15/1,5kg) ja 10.koht kuulitõukes (12.28/5kg).
Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel võitis Andri Matrov hõbemedalid U18 kuulitõukes (12.11/5kg) ja kettaheites (36.53/1,5kg)
Eesti omavalitsuste suvemängudel Paides saavutas Andri Matrov U18 vanuseklassi kettaheites 7.koha (34.90/1,5kg) ja kuulitõukes 9.koha (11.54/5kg). Nele Krebsbach saavutas kõrgushüppes uue isikliku rekordiga 12.koha (1.45).
Koeru kergejõustikuvõistlustel võitsid meie kooli õpilastest naiste arvestuses 1.kohad Aurelia Kaasik 100 m jooksus (15,0) ja Nele Krebsbach kaugushüppes (4.33). 2.koha saavutas Nora Valk odaviskes (17.56/400g) ning 3.kohad Nora Valk 1000 m jooksus (4.23,3), Angela Ringmets kettaheites (19.97/0,75kg) ja Aurelia Kaasik kaugushüppes (4.12). Meeste seas olid meie poistest parimad 2.koha võitnud Andri Matrov kuulitõukes (12.42/5kg) ja Jarno Joost kettaheites (35.06/1kg). 3.kohale jõudsid Andri Matrov kettaheites (33.22/1,5kg), Virgo Suun kuulitõukes (10.69/4kg) ja Erich Heinmaa 1000 m jooksus (3.48,8).

Ujumine
Patrik Ruotsalainen võistles Eesti meistrivõistlustel viimast korda veel juunioride vanuseklassis. Ta startis neljal alal ja neist kolmel püstitas ka isikliku rekordi. Parima tulemuse ujus Patrik 50 m selili distantsil, kus ta saavutas 4.koha (31.01). Lisaks veel 9.koht (50 m liblikat), 10.koht (50 m vabalt) ja 11.koht (100 m vabalt).

Jalgrattasport
Eesti omavalitsuste suvemängudel esindasid trikitõukeratta võistlustel Järva valda ka meie kooli poisid. Võistkondlikult võideti tubli 3.koht. Individuaalselt saavutas kuni 13.a poiste grupis 5.koha Maanuel Pihlak, 6.koha Kregor Kruusalu ja 8.koha Oti Timur Kirja.
Batrisia Jullinen võistles samadel mängudel jalgrattakrossis ja saavutas N16 vanuseklassis 4.koha.

Maadlus
Põlvas toimunud Eesti kadettide meistrivõistlustel vabamaadluses võitis Brent Bürkland pronksmedali (-60 kg). Timor Arusaare tulemuseks jäi seekord 4.koht (-51 kg).
Eesti meistrivõistlused rannamaadluses toimusid Pärnus ja kadettide vanusegrupis võitis Timor Arusaar pronksmedali (-55kg). Brent Bürkland saavutas 4.koha (-70 kg) ja Andri Matrov 6.koha (+80kg). Andri võistles kaasa ka meeste arvestuses ja seal oli tulemuseks samuti 6.koht (+90 kg)
Noored maadlejad osalesid suvel veel ka kahel rannamaadluse võistlusel Lätis. Salduses toimunud turniiril võitsid noorte arvestuses 1.kohad Karl Kirsimets (-30 kg) ja Timor Arusaar (-50 kg). Andri Matrov võistles meeste seas ja saavutas 3.koha (+90 kg). Saulkrasti rannas toimunud Läti lahtistel kadettide meistrivõistlustel saavutas Timor Arusaar 3.koha (-50 kg).

Viimati muudetud Esmaspäev, 14 September 2020 11:10