E, 06 Juuli
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee
Esmaspäev, 15 Juuni 2020 15:46

KOERU MADALSEIKLUSRAJA IDEE VAJAB TOETUSHÄÄLI Esile tõstetud

15.-21.juuni toimub Järva valla kaasava eelarve ideede hääletusvoor, kus saab hääle anda KOERU MADALSEIKLUSRAJA ideele.
Andke kindlasti ise hääl ja kutsuge ka sõpru ja pere liikmeid hääletama (Järva valla elanikud).

Mobiili-ID või ID kaardiga saad hääle anda:

Idee on rajada Koeru, Aruküla mõisapargi kõrvale ja kooli staadioni, võrkpalliplatsi vahelisele haljasalale madalseiklusrada. Koeru Keskkool on Liikuma kutsuva kooli võrgustikukool ja peab väga oluliseks võimaldada lastele ja noortele vabas õhus liikumist ja füüsilist tegevust sest see mõjub laste õpitulemustele. Kui lapsed saavad piisavalt liikuda, on nad tervemad, rõõmsamad ja ka paremad õppijad. Rajatav madalseikluspark pakub mitmekülgsemaid võimalusi kooli õpilaste õuevahetundideks, kehalise kasvatuse õpilastele koolitunnis, treeningrühmadele, lastele pärast koolipäeva või pikapäevarühmas ja kõikidele peredele, kes õues aega veedavad. Turnimine ja ronimine arendab laste ja noorte kehalist arengut, õpetab tasakaalu ja paneb lapsed proovile võimalike hirmude ees.

Viimati muudetud Esmaspäev, 15 Juuni 2020 15:52