L, 25 Jaanuar
Koeru Keskkool Paide tee 16/18 Koeru 73001, Järva vald, Järvamaa
Tel: 38 48 630 e-mail: kool@koeru.edu.ee

Huviring

Sihtgrupp

Ringijuht

Toimumise aeg ja koht

Liikumisrühm

1.-5. klass

Lisette Akkuratov

Teisipäev 17.00-18.00
Koeru Kultuurimaja

Liikumisrühm

6.-8. klass

Lisette Akkuratov

Neljapäev 17.00-18.00 Koeru Kultuurimaja

Tantsurühm
Väike Varvas

1.-3. klass

Kerli Sirila

Kolmapäev 13.30-14.30
Reede 12.30-13.30
Koeru Kultuurimaja

Tantsurühm
Väänikud

4.-5. klass

Kerli Sirila

Kolmapäev 14.30-15.30
Neljapäev 13.30-14.30
Koeru Kultuurimaja

Tantsurühm
Varbad Villis

6.-8. klass

Teele Üprus

Kolmapäev 16.30-17.30
Koeru Kultuurimaja

Tantsurühm
Vindiga

Põhikooli neiud

Kerli Sirila

Esmaspäev 16.00-17.00
Kolmapäev 15.30-16.30
Koeru Kultuurimaja

Tantsurühm
Varbad Villis

10.-12.klass, vilistlased

Kerli Sirila

Esmaspäev 15.00-16.00
Koeru Kultuurimaja

Robootika Kõik huvilised Lia Peets

Kolmapäev 14.00-18.00
Neljapäev 14.00-18.00
Koeru Noortekeskus

Lastejooga Kõik huvilised Kristine Põlver

Kolmapäev 16.45-17.45
Aruküla mõisa saal
Osalemistasu 10 €.

Kergejõustik
Koeru Spordiklubi

2.-5. klassi tüdrukud
2.-3. klassi poisid

Toomas Aan Esmaspäev 14.30-15.30
Kolmapäev 14.30-15.30
Koeru Keskkooli võimla
Kergejõustik
Koeru Spordiklubi
6.-8. klassi tüdrukud
4.-8. klassi poisid
Toomas Aan Esmaspäev 15.30-16.30
Kolmapäev 15.30-16.30
Koeru Keskkooli võimla
TORE tugiõpilasliikumine 5.-7. klassi õpilased Jane-Ly Tihane Reedel 13.20
Muusikaõpetuse klass
Robootika ring Kõik huvilised Lia Peets

Kolmapäev 14.00-18.00
Neljapäev 14.00-18.00

Mudilaskoor 1.-4. klass Liana Kullasepp

Teisipäev 13.20
Neljapäev 13.20
Valitsejamaja muusikaõpetuse klass

Lauamängud
Koeru Spordiklubi
1.-4-klass Urmas Virves Teisipäev ja neljapäev alates 12.30 Koeru Üksikkompanii Kodu
Meediaring Toimetus Teele Üprus Kokkuleppel
Keraamikaring Kõik huvilised Meelis Kirsimets Teisipäev 14.00-16.15
Neljapäev 14.00-16.15
Noored Kotkad
KL Järva malev
1.-12. klassi noormehed Kaili Kruustok, Andre Kruustok Esmaspäeviti 14.00 kokkuleppel Koeru Üksikkompanii Kodus. 
Kodutütred
KL Järva malev
1.-12. klassi kodutütred Kirsika Ilmjärv, Merle Urbanus, Maria-Lisette Arand Teisipäeval 14.30 ja kokkuleppel Koeru Üksikkompanii Kodus
Puidutööring Alates 4. klass Mati Pihlak Alates veeburar 2020 seoses remondiga koolimajas
Õmblusring Alates 4. klass Reet Saar Alates veebruar 2020 seoses remondiga koolimajas
Loodussõpradering 4.-6. klass;
7.-9. klass
Keio Kustavus Alates veebruar 2020 seoses remondiga koolimajas
Lastekoor 5.-12. klass Liana Kullasepp Alates veebruar 2020 seoses remondiga koolimajas
Kickpoks
Koeru Spordiklubi
alates 15. eluaastast Taur Guitor Teisipäev 17.30-19.00
Neljapäev 17.30-19.00
Koeru Keskkooli võimla
Vabamaadlus
Järvamaa Matimehed
1.-12. klassi poisid ja tüdrukud Jaak Tammik Esmaspäev 15.30-16.30
Kolmapäev 15.30-16.30
Reede 14.00-15.00
Lauamängud
Koeru Spordiklubi
1.-12. klass poisid ja tüdrukud Urmas Virves Teisipäev 15.30-17.00
Neljapäev 15.30-17.00 Koeru Keskkooli võimla fuajee
Jalgpall
Paide Linnameeskond
1.-2. klassi poisid ja tüdrukud Margus Luts Neljapäev 13.30-14.30
Jalgpall
Paide Linnameeskond
2009-2010 a.sündinud poisid ja tüdrukud Margus Luts Teisipäev 14.30-16.00
Neljapäev 14.30-16.00
Reede 14.15-15.45
Jalgpall
Paide Linnameeskond
2006-2008.a sündinud poisid ja tüdrukud Margus Luts Teisipäev 16.00-17.30
Neljapäev 16.00-17.30
Reede 15.45-17.15