L, 31 Oktoober

Ringijuht Liana Kullasepp

• 5.-9. klass esmaspäeviti kell 14.15-15.00 ja reedeti kell 13.20-14.05
1.-2. KLASSI RAHVATANTSURÜHM
Ringijuht Kerli Sirila See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  •  kolmapäeviti kell 13.30-14.30 Koeru Kultuurimajas
3.-4. KLASSI RAHVATANTSURÜHM
  •  kolmapäeviti kell 14.30-15.30 Koeru Kultuurimajas
5.-6. KLASSI RAHVATANTSURÜHM VÄÄNIKUD
  • esmaspäeviti kell 15.15-16.15 ja kolmapäeviti kell 15.30-16.30 Koeru Kultuurimajas
NEIDUDERÜHM VINDIGA
  •  esmaspäeviti kell 16.15-17.15 Aruküla mõisa saalis ja kolmapäeviti kell 16.30-17.30 Koeru Kultuurimajas
7.-9. klassi RAHVATANTSURÜHM VÄLEJALAD
Ringijuht Teele Üprus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ROBOOTIKA
Ringijuht Leelo Ambos